MTÜ VAITERil oli au võõrustada 8-10.06.2022 Tallinnas toimunud õppevisiidi käigus külalisi üle-euroopalisest ühendusest Work With Perpetrators – European Network
Kohtusime Sotsiaalkaitseminister Signe Riisaloga – suured tänud sooja vastuvõtu eest ning sisukate ülevaadete eest tänud Kristiina Luht Sotsiaalministeeriumist ja Laidi Survale Justiitsministeeriumist.
Tänud Sotsiaalkindlustusamet Ohvriabi SKA ja Roman Krõlov huvitava ülevaate andmise eest vägivalla toimepanijate tugiliini tööst ning Triin Raudseppale Ohvriabi osakonna tööst ülevaate eest.
Oleme tänulikud Tallinna Lastekodule ja Meelis Kukk, Helgi Lepa, Margit Randaru tutvustamast meile ema-lapse varjupaiga ja lastekodu tööd.
Aitäh Dermot Brady virtuaalselt meiega ühinemast ja suurepärase sissejuhatuse eest “Hoolivad isad” programmi arutelule. Supersuured tänud meie “HOOLIVAD ISAD” GRUPIJUHTIDELE, kes aitavad aina rohkematel isadel olla paremad isad oma lastele.
Suured tänud dr. Marit Kõre ja Marina Sidorova Pelgulinna Sünnitusmajast meid vastu võtmast Lääne-Tallinna Keskhaigla seksuaalvägivalla kriisiabikeskuses (SAKis). Teete imelist tööd aidates tundlikult ja professionaalselt kõiki seksuaalvägivalla ohvreid ja ka neid, kes kahtlustavad seksuaaalvägivalla toimumist.
Sügav kummardus Tallinna Perekeskusele ja Kannikesele, Talvile, Tuulile – saime hea ülevaate Tallinna Perekeskuses pakutavatest vaimset tervist ja perede heaolu toetavatest teenustest Tallinna linna elanikele.
Olid toredad õhtusöögid restodes Rataskaevu 16 ja ÜLO ning kultuurielamus Fotografiska Tallinnast 🤩🤩🤩
Ja niimoodi siis saigi läbi see 2022 õppevisiit Eestisse…
Olite armsad ja toredad külalised Antonia, Daniel, Christa, Carola, Kadri, Egle, Bledar, Michael
💙🖤🤍
MTÜ VAITER meeskonnal oli rõõm teiega kohtuda ning edasisi koostööplaane pidada!
 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga